Elektra - O firmie

Kim jesteśmy?

Jesteśmy firmą która pod nazwą Elektra Tranów od 1996 roku kompleksowo realizuje zadania z branży automatyki, elektrycznej i pomiarowej. Nasze zaangażowanie i entuzjazm pozwala Nam zapewnić wysoki poziom świadczonych usług. Korzystamy z najnowszych technologi i stawiają na niezawodne rozwiąznia sprawdzonych firm pozwala nam od wielu lat być zaufanym partnerem naszych Klientów. Niezależnie od wielkości reazlizowanych kontraktów czy renomy naszych Klientów do każdego zadania podchodzimy z pełnym profesjonalizmem o czym świadczą nasze referencje.

Historia

Firma Elektra Tarnów powstała w roku 1996 na bazie pracowników MERA PNEFAL Warszawa, posiadając bogate doświadczenie obiektwe z zakresu automatyki i instalacji elektrycznych w wielu gałęziach przemysłu ze szczególnym podkreśleniem Energetyki. Dlatego też większość wykonanych przez nas zleceń zrealizowanych zostało w przemyśle energetycznym, gdzie głównym odbiorcą naszych usług jest największa w Europie elektrownia na węgiel kamienny (2600MW) - Elektrownia Kozienice S.A.

Jak działamy?

"Pracujemy dla Klienta - nasi klienci to podstawa naszej działalności, stawiamy na partnerskie stosunki odpowiadając na potrzeby Klienta. Stawiamy na jakość - Zachowujemy najwyższe standardy jakości stawiając na pewne i sprawdzone rozwiązania. Nie pozostawimy nic przypadkowi. Rozwój i innowacyjność - Aby sprostać rosnącym wymaganiom stawiamy na rozwój techniczny i nowoczesne rozwiązania. Nasi pracownicy - Jesteśmy świadomi, że jesteśmy tak mocni jak naszę najsłabsze ogniwo, dlatego zatrudniamy specjalistów i ciągle podnosimy ich kwalfikacje."