Oferty Pracy

Praca

Elektra Tarnów umożliwia dla inżynierów i fachowców z różnych branż szanse na rozwój zawodowy i karierę. Dlatego nasza firma jest idealna dla tych, którzy są otwarci, kreatywnie radzą sobie z problemami, są zangażowanymi i ambitni w dożeniu do celu. Realizujemy wiele ciekawych i prestiżowych projektów jak i współpracujemy z największymi firmami w całym kraju, jak również poza granicami. Oferujemy stabilne zatrudnienie i atrakcyjne warunki.

Oferty pracy

Opis

Lakiernik samochodowy z umiejętnością polerowania elementów karoserii w wysokiej jakości (standard Bugatti, Bentley, Porsche, Mercedes)

Obowiązki:
•    przygotowanie elementów karoserii do lakierowania,
•    szpachlowanie, szlifowanie, podkład,
•    lakierowanie elementów metoda natryskowa,
•    wizualna kontrola lakierowanych elementów,
•    ewentualny montaz po lakierowniu,

Wymagania:
•    gotowość do szybkiego wyjazdu do pracy,
•    uregulowany stosunek ubezpieczeniowy w ZUS, przynajmniej na 30 dni przed podjeciem zatrudnienia,
•    kilkuletnie doświadczenie zawodowe na stanowisku lakiernika samochodowego,
•    mile widziana komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego,
•    precyzja w nanoszeniu powłoki lakierniczej,
•    samodzielność w działaniu i odpowiedzialnosc,
•    mile widziane osoby z własnym samochodem (rozpatrywane w pierwszej kolejności).

Oferujemy:
•    pracę w stabilnej firmie,
•    dlugoterminowa umowę o pracę na atrakcyjnych warunkach,
•    ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania wszelkich składek socjalnych oraz podatkow,
•    prace od poniedziałku do piątku po 8 godzin dziennie,
•    możliwość pracy w nadgodzinach platnych dodatkowo,

Wynagrodzenie:
•    atrakcyjne, wyplacane zawsze na czas wynagrodzenie,
•    pełne świadczenia socjalne i podatkowe (podatki odprowadzane na terenie Niemiec przez pracodawcę – zwroty gwarantowane pracownikom),

Zakwaterowanie:
•    do dyspozycji pokój mieszkalny, kuchnia, łazienka oraz media nieodplatnie zapewnione przez pracodawce,
•    zakwaterowanie przeważnie w pokojach 2-osobowych, zawsze w poblizu miejsca realizacji zlecenia

Opis

Projektant

Programista - automatyk

Elektromonter

Elektryk

Kosztorysant (również z orzeczeniem o niepełnosprawności)

Opis

Formierz - rdzeniadz

Formierz - odlewnik

Szlifierz odlewów